Hakkımızda
Şirket Profili
Üretim
Kalite
Referanslar
Haberler
İletişim
 

 

 


24 yılı aşkın tecrübeyle hizmet veren firmamız, gelişen teknolojiyi yakından izleyerek bunu makine imalatında kullanmayı temel ilke edinerek, kaliteli üretimi ön plana çıkarmıştır. Her türlü makine,mekanizma ve yedek parça tasarımı,optimizasyonu ve imalatı işlemlerinde, gelişmiş tasarım yazılımları,CNC işleme tezgahları ve bilgisayar kontrollü (CMM) hassas ölçüm sistemleri kullanılmaktadır. Ayrıca teknolojik gelişmeler ışığında, bu sistemlerin güncellenmesi ve geliştirilmesine devam edilmektedir.

Altunorak bünyesindeki,Altunorak Kalıp,Makine İmalat San.Tic.Ltd.Şti., Altunorak Ar&Ge Mühendislik Ve Teknoloji Hizmetleri Tic.Ltd.Şti. ve Altunorak Su Rüzgar Güneş Enerji Sistemleri Elektronik Otomasyon Ve Çelik Konst.İmalat San.Tic.Ltd.Şti. şirketleri ile yüksek kaliteli teknik hizmet ve makine imalatına devam eden firmamız,ulusal ve uluslararası birçok güçlü marka ile iş ilişkilerini sürdürmektedir.

Altunorak,insan kaynaklarına verdiği önem ve müşterilerine sağladığı zamanında hizmet ve yüksek kalitedeki imalatlar ile bölge ve ülke sektöründeki hızlı büyüyen kuruluşlardan biri olmayı başarmış,ülke sanayisine ve kalkınmasına olan desteğini ve hizmetlerini arttırarak sürdürmeyi hedef edinmiştir.